| nexus9710 a întrebat:

Hei TPU, cine stie cum pot face un videoclip numai din poze? adica sa se deruleze atat de repede incat sa para un video?

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Numai animatie poti face si asta facand sute de poze foarte apropiate
ca miscare, pozitie, culori...astfel incat cand le unesti sa faci un filmulet,
altfel nu se poate.

| DaRaspund a răspuns:

Nero 7 are o astfel de optiune de facut videoclipuri. Poti pune si efecte si melodie pe fundal. Sper ca am fost de ajutor!

| Loriiiiix3 a răspuns:

Pe windows media maker oricine il are in calculator! Fundaa! O.O;]]]

| 2121 a răspuns:

Simpluu!

| Vasalache_Adina_1975 a răspuns:

Pe programul Slidely si nu trebuie descarcat iti dau linkul aici
https://slide.ly/create?utm_content=view_head_menu