| Androoshkey a întrebat:

Vreau sa fac un proiect muzical : un videoclip in care sa decid eu melodia si clipul...iar asta il fac din poze. Nu este chiar asta problema, ci problema este ca am pozele, am melodia dar nu am un program prin care sa fac "o legatura" intre poze si ca pozele sa deruleze pe melodie. Ce program as putea folosi? Spre exemplu stiam de ceva cu Windows... Va rog, vreau sa-l fac repede. Multumesc mult si o zi placuta!

3 răspunsuri:
| Tedddyy a răspuns:

Windows Movie Maker Pe care il ai deja încalculator. sar poti folosi si : VideoPad :http://www.nchsoftware.com/videopad/

| Androoshkey explică (pentru Tedddyy):

Pe acest lap-top am windows 8 dar cred ca voi gasi windows movie maker... mersi mult happy

| Diiannaaun a răspuns:

Movie maker.