| Katakimiku a întrebat:

Hei TPU, cum pot face o poza de genul acesta?
Adica sa schimb fundalul cu ce vreau eu.

http://www.facebook.com/....../photo.php

^----- asta e poza

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Sunt o multime de programe de editat poze, poti incerca photoshop sau picasa.

| Kydutsa a răspuns:

Heeeeeei! :*
Eu editez fotografii de genul in Pizap.com. Pui fotografia cu tine ( decupezi ce vrei tu din ea ), apoi pui un fundal si pozitionezi unde vrei tu poza cu tine. Pupic :*

| licalin a răspuns:

Sunt si o groaza de siteuri online. Poti incerca.Program de facut colaje foto gratuit: Shape Collage
FotoMorph: program metamorfoza (transformat) poze sau imagini
Tintii Photo Filter: program de evidentiat o culoare intr-o poza alb negru
Program free de amestecat 2 poze intr-una singura: Image Inc
Program de combinat 2 poze intr-una singura: STG Picture Merge
Sau -Pixiz
Photofunny
Magofun
Funphotobox
Seenow
Masterpieceyourself
Funtasticface
Stretchyourface
Tuxpi
Rollip
Framer
Tiltshiftmaker
Makeacelebrityodd
Ohotomontager
Psykopaint
Pfect
Wavyeffects
Loogix
Cameroid
Funfacer
Facebomb
Scrapblog
Sproutbuilder
Mixbook
Snipshot
Pikipimp
Graphita
Mypictr
Lynchr
Mirroreffect
Watereffect
Distractie placuta!