| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Cum repornesc un program al calculatorului? Adica m-am uitat in lista de programe la Run si am vazut ca la Adobe Flash Player scrie stopped si fara el nu mai pot vedea videoclipuri de pe YouTube.Nu vreau sa il descarc din nou pentru ca am niste probleme si nu pot.Cum il repornesc? Va rog am nevoie mare de ajutor, ofer funda!

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Da unde te-ai uitat mai exact ca din cate stiu eu la servicii nu exista "Adobe Flash Player", se executa doar la nevoie cand un browser acceseaza animatii flash de pe un site. ai incercat sa-l reinstalezi?