| regeleanonim a întrebat:

Hei TPU daca dau factory reset la telefon(asta pentru ca am instalat ceva,l-am sters si memoria e inca ocupata, si e vorba de 2. 55GB din 4)o sa pierd toate datele,dar daca dupa o sa ii dau backup(facut chiar inainte sa dau factory reset),o sa fie exact la fel,cu poze,aplicati si date, contacte si versiune android? Iar eu o sa recapat memoria?

1 răspuns:
| shannygelu a răspuns:

Memoria ocupata este cu sistemul android nu ai cum sa ai 4 giga ar insemna sa nu mai ai system de operare