| regeleanonim a întrebat:

Hei TPU mi-am instalat gta san andreas pe telefon si nu am avut memorie asa ca l-am sters, dar memoria mi-a ramas ocupata si din 4GB memorie acum telefonul meu are doar 2.Cineva mi-a zis sa ii dau factory reset, dar cum fac asta? Si daca o fac, ce o sa se intample?
Telefonul este Samsung Galaxy S3 Mini GT-I8190
Versiune Android:4.1.2
Inca ceva, am instalat jocul cu wi-fi si jocul avea 2. 55GB

Răspuns Câştigător
| Darker a răspuns:

Descarca Battery Doctor si sterge pachetul GTASA ramas dupa ce ai sters tu aplicatia APK. (Stiu o sa te intrebi de ce (Battery) Doctor. Ei bine are in el o aplicatie care iti aranjeaza aplicatiile si pachetele invalide chiar.
Bafta

| regeleanonim explică (pentru Darker):

Multumesc pentru raspunsul rapid, acum il instalez. Daca merge, ai funda si, ti-as da si vot, dar nu pot sad

| regeleanonim explică (pentru Darker):

Inca ceva, sunt mai multe...Te referi la Battery Doctor(Battery Saver)?

4 răspunsuri:
| regeleanonim explică:

Multumesc Doamne! M-a salvat Kies, dar oricum...mai ajutat deci. funda

| Darker a răspuns (pentru regeleanonim):

Cu placere. Scuze ca nu ti-am raspuns la timp. Era Battery Doctor.