| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Hei, TPU.Imi puteti zice un widget pentru blog[sub forma de cod html] sau chiar un link de unde sa iau codul in care sa arate temperatura [as dori sa fie un widget de un pot selecta orasul in care sa-mi arate vremea] precum in blogul acesta:http://7ani.net/2011/01/02/despre-ce-sa-mai-scriu-pe-blo g/.Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| morenaRox a răspuns:

Eu am unul pe blog, intra pe profilul meu, gasesti acolo adresa blogului, iar pe blog dai click pe imaginea cu vremea iar acolo iti selectezi orasul si ce sa-ti apara, de exemplu mie imi arata doar pe ziua respectiva dar poti alege si pe urmatoarele zile, apoi copiezi codul si il pui la widgets.

1 răspuns:
| morenaRox a răspuns:

Unde nu intelegi ma intrebi happy