| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, împreună cu câțiva oameni pasionați de media vrem să cream un site de televiziune!
Mai bun ca media max!
Ce nume sa-i punem?
Acest site vreau sa aiba un nume adevarat si va fi oficial!
Deci?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Orice site este oficial.
Pentru alegerea site-ului web trebuie sa cauti si sa inregistrezi un nume, care reprezinta obiectul de lucru, dar OBLIGATORIU trebuie sa fie unicat in lume!

| Sn4k3 a răspuns:

Sigur o sa iasa ceva cand nu puteti sa veniti cu un nume laughing

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns:

Pare o abordare foarte profesionistă, sunt convins că va ieși ceva mult mai tare decât Mediafax.

De curiozitate, aveți o televiziune? Sau cum veți face un site de televiziune?

| NLS a răspuns (pentru johnnny123):

Din enunț, eu înțeleg ca se refera la un post TV ce va emite exclusiv pe internet.
Un fel de live stream continuu pe Twitch, YouTube, sau in alta parte.

Răspuns utilizator avertizat
| johnnny123 a răspuns (pentru NLS):

Poate, dar ce va emite? Ei nu sunt un stare să gasească un nume, și vor fi în stare să producă suficient conținut video încât să se numească "televiziune"?

| Bizon95 a răspuns:

Nu inteleg!
ce intelegi TU prin "site de televiziune"?!?
ai zis ca nu e al unei televiziuni, nici macar doar on-line
atunci ce o sa contina? programul TV?!?

ca altceva nu vad, de exemplu nu puteti pune stiri ca ar fi site de stiri

| mudokins78 a răspuns (pentru Bizon95):

Așa are și România TV de exemplu. Site de stiri și tv online. Johnnny123 știe el ceva,.