| CRITEL5 a întrebat:

Hei TPU,
In urmatoarele saptamani vreau sa-mi cumpar casti... M-am uitat la tot felul de modele doar ca o pereche mi-a facut cu ochiul din prima si anume SONY MDR-XB80BS!
Intrebarea mea este, daca stie cineva daca se pot conecta la orice fel de smartphone sau doar la cele de la SONY? FUNDA celui mai bun raspuns! Multumesc laughing)

Răspuns Câştigător
| Aaalin a răspuns:

Merge la toate SmartPhone-urile si castile sunt foarte calitative au un bass foarte bun! Sper ca te am ajutat! Funda vietii? laughing

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Nu stiu daca sunt bune. eu as recomanda niste casti pe urechi. over-ear cu fir. deoarece prin wireless. bluetooth si pierderi de sunet si calitate.

| CbCx a răspuns:

Da,merge la mai multe smartphone. Conectorul este universal.