| 28cosmin a întrebat:

Hei, TPU!
Întrebarea mea pentru ziua de astăzi este:
Care sunt cele mai bune Routere și recomandate de către voi din punctul de vedere a brandurilor?
Nu trebuie să îmi dați exemple de modele și link-uri, pe mine mă interesează doar brandul cel mai bun că de restul mă ocup eu să caut. Vreau doar niște denumiri de branduri.

Cel mai bun răspuns și corect brand primit după verificarea răspunsurilor date de către voi, cel mai bun răspuns și considerat de mine va primi fundă.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tp-Link cred eu ca sunt cele mai bune. Uite si o parere: http://p.pw/bajAgS

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Eu am Asus din 2013 si sunt multumit.