| Jolieღ a întrebat:

Mi-am cumparatun telefon si as vrea sa-l vand.Stiti vreun site in care l-as putea vinde?

Răspuns Câştigător
| N1m3n1 a răspuns:

Intra pe vandtelefon se vand ca painea calda

5 răspunsuri:
| NuConteazaShinee a răspuns:

Da desigur okazii.ro e cel mai bun si cel mai potrivit site pentru vanzari

| xLouana a răspuns:

Okazii.ro

| Madalina285 a răspuns:

Depinde ce telefon.Cel mai bine ar fi sa il vinzi de Okazii.ro sau pe vandtelefon.ro.Daca spui si ce telefon e, poate il cumpara cineva pe de TPU.tonguebig grin

| Jolieღ explică:

Si mai e ceva. daca il vand pe TPU cum pot da detalii despre domiciliu, pret si cum stiu sigur ca nu ma insala cu banii?