| OpenMyEyes a întrebat:

Mi-am luat un samsung chat 335 de curand si nu merge sa ma conectez la internet.Intru la wi-fi, dau cautare dispozitive iar cand gaseste unul foarte rar se conecteaza cu el iar cand se conecteaza nu merge sa intru pe internet.imi puteti spune de ce? ce ar trebui sa fac?[cel mai bun raspuns primeste funda]

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Incearca sa resoftezi. Problema asta e destul de des intalnita. Incearca cu Samsung kies, sau altceva, gasesi tu!

| v_6457 a răspuns:

Este posibil de-la protocolul wi-fi-ului, downloadeaza o aplicatie pentru wi-fi poate v-ei rezolva asa.