| Lina2002 a întrebat:

Hei TPU,mi-am spart sticla pe spate, am S7 edge, aveti vreo idee cat ar costa?

1 răspuns:
| HIPERACTIVE a răspuns:

In general ar costa destul de putin (luand in vedere calitatea si brand-ul telefonului), insa asta depinde de locul unde tu esti, si magazinele/firmele care se ocupa cu asa ceva. Nu stiu exact sa spun un pret fix, insa un prieten de-al meu a avut aceeasi problema, iar el a platit in jur de 570 ron pentru reparatii. Pai. sper s-o duci la capat, bafta!