| conectorul977373727282737373737 a întrebat:

Salut
Aveti cumva idee daca exista camera de spate pentru Allview P6 Life? Mi-am spart-o si vreau sa o inlocui. Și cam cat costa?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Http://www.allview.ro/contact/
Intreaba-i pe ei.

| MinivaGSM a răspuns:

Nu gasesti piese cu exceptia touchscreen-ului si display-ului la alti furnizori decat la Allview (sau cel putin nu cunosc eu, ca service gsm).

http://allview.ro/service-telefoane-tablete vezi mai exact cine si unde iti poate repara problema.

Ca si costuri nu cred sa depaseasca 100 RON (dar iti spun ei exact).

O seara frumoasa!