| doardaria a întrebat:

Hei tpu.pentru cei din Galati care au laptop Samsung model NP300E5Z-A02RO..am si eu o intrebare, se poate cumpara cd-ul cu drivere separat de laptop?sad

Răspuns Câştigător
| maxb a răspuns:

Driveere pe CD nu se mai livreaza deoarece drivere sunt acutalizate o data pe luna deci dupa o luna devine invechit.Si asa e mai bine pentru producator sa le posteze online si sa fie ultimele versiuni happy

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

De ce ai da banii pe un cd cu drivere cand le gasesti pe site-ul oficial Samsung:

http://www.samsung.com/......-downloads

| K0sti a răspuns:

Da de ce sa-l cumperi cand gasesti driverele la producator moca? Si nu, nu se gaseste!

| taken a răspuns:

Http://www.samsung.com/pk/support/model/NP300E5Z-S01AE-downloads
Vezi ce sistem de operare ai si descarci driver-ele de acolo, pentru lan, wireless, bluetooth...

| petre059 a răspuns:

Poti descarca de pe google drivere, mergi la un prieten, descarci si gata la ce sa mai dai si bani!