| UchihaShisui88 a întrebat:

Hei TPU poti fi blocat pe Facebook pentru cererile care au fost date ca si "Not now"? adica de obicei trimit o cerere de prietenie si mai rar vad ca brusc nu mai scrie Send request si din nou Add friend... inseama ca acea persoana mi-a dat Not now? iar daca se strang mai multe cerei cu Not now am sansa sa fiu blocat pe Facebook?

2 răspunsuri:
| CălinPL a răspuns:

Nu

| vinusipaharu a răspuns:

Nu. Not now nu inseamna block oricate s-ar strange. Au dat ca nu te cunosc in afara facebook-ului cand nu au acceptat, de aceea ai primit block...