| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU se poate scana o carte care sa apara pe calculator sau pc? daca da de unde pot downloada? Funda si vot

3 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Daca ai imprimata cu scaner incorporat poti face asta instalnad cd-ul ei. Daca nu atunci nu e posibil

| Nymeria a răspuns:

Dar sunt unele carti care nu se gasec online de exemplu Cavalerii de Smarald-Anne Robillard

| Felix2009 a răspuns:

Vrei sa downloadezi o carte sau un soft de scanare?
Daca vrei un soft, atunci iti trebuie si un scanner.
Ca sa-ti raspund la intrebare: DA, se poate, dar pentru asta sunt scannere performante ca cele de la Biblioteca Nationala