| BOOBZen a întrebat:

Hei TPU, sunt pe orange, am un LG KP502, si pe telefonul meu poti vedea diverse lucruri, meteo, programe tv, horoscop etc., dar cand vreau sa vad ceva din acele optiuni, primesc un mesaj si zuce ca nu am suficient credit, dar creditul asta abia l-am activat este nou, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| soraluisatan a răspuns:

Pai daca ti ai activat extraotiune nu merge sa vezi nimic.trebuie sa ai credit in cont ca stiu de la mine ca si eu am LG kp502

2 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

Ca sa vezi aceste lucruri ai nevoie de net