| tinel1234 a întrebat:

Vreau să îi cumpăr bunici mele un telefon nou.Imi puteți spune unde sa gasesc un telefon NOU sub 80 ron?

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

La Vodafone.

| Jipa95 a răspuns:

Pe emag.ro gasesti de la cele mai simple telefoane, la cele mai performante. Recomand! happy

| MisFit20 a răspuns:

In jur de 80-100 de lei, sa precizezi la magazin ca acesta sa fie simplu, usor de folosit, avand in vedere ca e pentru o bunica. Mult noroc.

| Justt a răspuns:

Depinde si din ce zona esti! Insa, din cate stiu, un telefon Nokia simplu nou-nout, este 135 lei!

| tinel1234 explică (pentru Justt):

Mda dar eu vreau sa cumpăr unul cu care aa poată doar suna...are acum un c1 care are si fb si alte chestii care nubii sunt de folos si care o cam incurca...