| sanford2091 a întrebat:

Hei TPU vreau sa stiu daca e posibil sa te minta antivirusul? adica,(virgula) daca scanez si imi zice ca n-am virusi e posibil sa ma minta? PS:am avg 2011 free edition fundabig grin

Răspuns Câştigător
| gki1980 a răspuns:

Virusii sunt de tipuri diferite, iar antivirusul detecteaza anumite tipuri de virusi, daca schimbi cu un alt antivirus, acesta vede alte categorii, etc,. nu exista un antivirus care sa poata detecta absolut toate categoriile de virusi happy antivirusii care sunt free recunosc mai putine categorii de virusi

7 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca ai dubii fa asa:google-norton eraser power-incarca-l-run-ai scapat.bafta!

| DarkXMihai a răspuns:

E imposibil sa "minta", doar nu iti detecteaza asta e singurul lucru pe care il poate face de genul asta

| 19marian60 a răspuns:

Da,dar el nu minte, el nu detecteaza virusul respectiv.Virusii pot avea definitii pe care antivirusul tau nu le considera daunatoare.Atunci fie ca trebuie sa actualizezi antivirusul, sa-l cumperi sau sa-l schimbi cu unul mai bun! Bafta!

| 19marian60 a răspuns:

Nu vreau funda.Instaleaza AVIRA si scaneaza inca o data!

| Raizen1996 a răspuns:

Poi vezi ca poate ai vreun virus pe invizibil si nu ii poti face nimic incearca cu avira

| simonika0000 a răspuns:

Incerca avast ii dai scanare imediat cel instalezi, iti scaneaza tot pc-ul. http://download.chip.eu/ro/avast-4-Home-4.8.1368_100479.html

| simonika0000 a răspuns:

Eu am avut o alta varianta a avg si nu am fost multumita de loc.