| ÐiÐi a întrebat:

xD Cum se pune muzica pe Iphone 3G ca nu ma pricep happy. Explicati-mi si mie big grin. Multumesc Anticipat!
Fundaa!winking

5 răspunsuri:
| ciotori a răspuns:

Cablu usb care se leaga la pc.

| MariusBoy2013 a răspuns:

Ai nevoie de un cablu USB prin care sa conectezi iphon-ul la pc

| Moora123 a răspuns:

1. Il inregistrezi cu iTunes.
2. A sa iti apara ca un dispozitiv nou acolo.
3. Drag and drop prin iTunes sau sincronizare cu libraria ta de muzica.

| Soricelll a răspuns:

Buna!
iPhone-ul este diferit fata de alte telefoane, prin soft-ul sau. Nu accepta altceva de iTunes. E un program prin care poti pune pe telefon diferite chestii. Il instalezi pe pc, pe telefon ar trebui sa il ai daca nu il iei din AppStore. :)

Aici ai tot ce iti trebuie:
http://www.apple.com/ro/itunes/

P.S. Vezi ca e putin mai complicat, dar iti explica acolo ce si cum sa faci!
Succes!