| iulioara a întrebat:

Hei. Trebuie sa facem un grup\site\blog al clasei, la care sa aiba acces toti colegii mei. Pe ce sa il fac, pentru a fi gratuit si nu vreau pe Yahoo?

3 răspunsuri:
| oBanană a răspuns:

Pai cel mai simplu este sa faci un grup pe facebook: il puteti pune fie vizibil, fie privat, fie invizibil. Puteti posta, pune fisiere/poze/filmulete. Asa are clasa mea si ne facem temele in comun pe grupul acela laughing.

O zi frumoasa.

| Brotacelul a răspuns:

Recomand sa-l faci pe www.ucoz.ro - iti ofera foarte multe posibilitati si e gratuit.

| GabyB94 a răspuns:

Http://www.webnode.ro/site-personal/

simplu, usor, gratuit, poti sa le dai la toti drept de editor sau admin