| Boniboon a întrebat:

Hei. Urmeaza sa imi cumpar un Samsung S5230. Pentru cei care il au sau l-au avut, merita sa il cumpar? Care sunt plusurile si minusurile acestui telefon? Multumesc pentru pareri!

Răspuns Câştigător
| OvITpU a răspuns:

Salut.
Samsung s5230 este un telefon foarte bun pentru o fata atat ca design ( are rama cromata pe margine; iar ecranul joaca rolul de oglinda cand telefonul este oprit), cat si ca dotari camera de 3, 2 mpx (face niste poze suuper il avea o colega).
Singurul minus ar fi ca nu are un difuzor separat fata de cel din casca.
Uite aici o prezentare : http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5230-Snow-White.html

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut la prieteni acest telefon. Mie imi place. Aproape toate telefoanele cu touch screen (sau chiar toate) de la Samsung au acelasi meniu si aplicatii. Eu am Samsung Corby si sunt multumita de ce are. Ca orice telefon cu touch sreen se mai blocheaza din cand in cand.