| Chimirea_Ionel_1967 a întrebat:

Hei. Vreau sa ma apuc de Youtube. Dar nu stiu cum sa pun scrisul pe poze. Adk gen, fac un video, dar eu vreau sa si vorbesc un videoclip despre fiecare poza si vreau sa scriu pe o poza si sa ramana pana o schimb eu.....nu stiu cum sa ma exprim. Dar poate multi il stiti pe Simion Tomita, gen eu vreau derularea ca a lui, nu sa il copiez. Cred ca ati prins ideea. Multumesc

1 răspuns:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu il stiu pe simion tomita asta. Cum esti la inceput poti folosi un program ieftin de editat gen windows movie maker. Are acolo optiunea de a pune poze si scris care sa dureze atat cat vrei tu. happy