| MissIndependenttt a întrebat:

Am si eu o intrebare cum pot ca la yahoo sa imi ramana formatul scrisului asa cu vreau eu fara sa'l schimb de fiecare data cand vorbesc cu o persoana? Adica sa ramana automat, definitiv scrisul asa cum vreau euthinking funditaAA:*:*

Răspuns Câştigător
| MaslinutaAmara a răspuns:

Sus in stanga ferestrei de Yahoo Messenger click pe Messennger/Preferences/Apperance/Chage Front &Colors
Ca sa schimbi culoarea click pe spatiul de sub 'Front Colors' Iar dimensiunea si stilul frontului le ajunstezi de deasupra. Succes! happy