| AlexanderChristianFenty a întrebat:

Heii, am o problema! Am un blackberry curve, si nu pot intra pe internet.inainte reuseam.imi activez wifi, gasesc, ma conectez, si incerc sa intru de ex. pe pagina de blackberry mobile, astept...si imi spune ca siteul nu se gaseste(servidor no encontrado) are cineva vreo idee ce trebuie sa fac? fara raspunsuri imbecile! Fonda

Răspuns Câştigător
| gossipgirl a răspuns:

Asta pateam si eu. Eu il aveam pe abonament Orange si m-am dus la ei si mi l-au rezolvat(era o problema cu abonamentul).
Poti sa faci si tu la fel.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat