| TraficantDeTurtaDulce a întrebat:

Heii.Am un telefon samsung s5230 si nu stiu cum sa activez internetul pe el. Tata zice ca trebuie facute niste setarii.Va rog ajutati-ma. E net de la orange:d
Mersii

4 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Buna! Pai apesi pe butonul de inchidere si apesi optiunea Mod date de retea.Pa,pa

| AlinnutSsa a răspuns:

Bunahappy

Si eu am aceeasi telefonwinking

Eu sunt pe Vodafone. La mine nu merge angry deloc si nu cred ca merge pe Vodafone. thinking stiu si eu

Mergi la un profesionist cu el si vezi ce zice...thinking

wave papa

| Cartele a răspuns:

Intra in meniul *100# sau cel mai sigur suna la Orange la 444 si conecteazate la un operator
Daca vrei sa activezi o optiune cu internet pe mobil poti intra aici sa iti alegi http://cartele-telefon.net/Optiuni%20cu%20internet