| IAMKENNETH a întrebat:

Heii!~ Am Windows 7 si pe ecran in partea de sus am o bara cu instrumente. Cum pot sa o fac sa nu mai apara acolo?
Multumesc.:*

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Cred ca vorbesti despre acea bara unde apare si ceasul, si imagini, etc. Nu mai stiu cum ii zice, oricum, ori dai click dreapta pe ea, si o inchizi (close sau quit), ori trebuie sa fie jos in dreapta, langa ceas, o imagine, ceva, pe care trebuie sa o inchizi ca sa dispara bara.

| IAMKENNETH explică (pentru MenInShadow):

Ti-as trimite-o prin mesaj, dar sunt inca la rang junior si nu ma lasa.

17 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Daca nu te descurci, fa o poza la ecran, pune-o pe Photo Bucket, si trimite-mi-o prin mesajwinking

| IAMKENNETH explică (pentru MenInShadow):

Am incercuit la ce ma refer. Sper ca se poate face sa nu mai apara! :))
http://i41.tinypic.com/34yvc5s.jpg

| MenInShadow a răspuns (pentru IAMKENNETH):

ok, trebuie sa dai click pe bara aceea si trebuie sa apara undeva quit sau close. daca nu, ia fiecare icoana de pe bara aia, trage-o pe desktop (nu stiu daca dispare icoana sau nu) si incearca dupa.
Daca nu, trebuie doar sa reinstalezi bara, sa stii cum se numeste, cred ca e RocketDock.
Da, cred ca asta e programul, doar il dezinstalezi si gatawinking
Daca tot nu merge, mai fa-mi o imagine, cu ce iti apare cand dai click dreapta pe bara aia transparenta, app, pe bara, nu pe imaginewinking dai click undeva intre imagini sau sub o imagine, sa fie sageata doar pe barawinking

| IAMKENNETH explică (pentru MenInShadow):

E facuta intre imagini!~
http://i42.tinypic.com/2d6useb.jpg

| MenInShadow a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Scuze ca nu am rasp mai devreme, nu eram la pc...
Trebuie sa dai pe close dock ca sa dispara.
Apoi, o sa apara iar dupa ce opresti pc-ul
Daca vrei sa nu mai apara deloc, dezinstalezi programulwinking

| IAMKENNETH explică (pentru MenInShadow):

A nu-i nimic~ Si eu doar acum am mai intrat!~
Multumesc mult pentru ajutor! :* :* :*

| MenInShadow a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Aa, deci a mers? ok, atunci cpwinking

| IAMKENNETH explică (pentru MenInShadow):

Yeah! A mers!
Multumesc!

| IAMKENNETH explică (pentru MenInShadow):

Daca e, imi trimiti prin mesaj id'u tau?~ puppy dog eyes

| MenInShadow a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Ok, eu iti trimit, dar intru foarte rar pe mess, si atunci cand intru, stau destul de putin, dar ok.
Poate intru maine, acum nu am messengerul instalat, si cred ca o sa ma duc sa ma culc curand.
Noapte buna! happy

| IAMKENNETH explică (pentru MenInShadow):

Aa, e ok!~
Doar sa-l am, in caz ca mai am nevoie de ajutor.
Poate ma voi putea revansa!~
Noapte buna!

| xDarKy a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Cum se numeste bara aia de sus ca de cand caut cum se numeste

| IAMKENNETH explică (pentru xDarKy):

Se numeste 'Dock' (cred. adica mie asa imi apare cand o inchid)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Click-dreapta pe ea si Close Toolbar.

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Daca e alba apasa pe ea si trageo pe mijloc dupaea iti va apare semnul x si apasa pe el si gata. funda?

| IAMKENNETH explică (pentru NagatoTenseiHD):

E mai mult transparenta~ Si nu pot sa o trag in mijloc.
Nu am mentionat ca, si acum cum sunt pe pagina de internet sau pe orice as fi, cand merg sus cu mouseu', apare! Wahh si ma streseaza haha^^.