| GoodLuck10 a întrebat:

Heii happy

Cum pot sa descarc un videoclip de pe facebook? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Daca ai Google Chrome, poti instala o extensie numita Facebook Video Downloader Pro, iar daca ai Firefox poti cauta ceva asemanator.

| lpavel a răspuns:

Descarca si instaleaza browser-ul : Torch - si vei putea descarca orice videoclip de oriunde! Are o comanda rapida sus pe dreapta cu numele de : media, pornesti videoclipul, dai clic pe media si se descarca foarte repede in pc-ul tau!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la optiunile videoclipului si apoi descarcare

| Winchesster a răspuns:

Fa clic pe acest link se vor descărca tot ceti trebuie http://videosaver.ru/ pur și simplu introdu adresa și descărca video...