| Blueish a întrebat:

Heii eu am Samsung galaxy s2 si acum cateva zile ii pusesem sistemul acela de blocare cu cerculetele ...insa cineva a incercat prea mult sa ghiceasca combinatia si mi s-a blocat telefonul. Acum imi cere google account. ok i l-am bagat apoi am constatat ca nu aveam net. apoi m-am dus la butonul de blocare sau (on/off) si am tinut apasat sa imi apara meniul acela si am dat pe mod date de retea ...ca sa am net. tot nimic. Am gasit pe youtube un tip care explica cum sa il resetezi insa tot nu merge. ce trebuie sa fac? Dau Funda!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Te ajut eu daca vrei, trebuie repus soft, ca ala reseteaza si setarile.

Răspuns utilizator avertizat