| Alexsl a întrebat:

Salut TPU,

Am si eu o problema.
Mi-am luat de curand un telefon HTC desire x fara card. Telefonul merge foarte bine, dar am o problema cu el. Atunci cand vreau sa imi trimit prin bluetooth orice, nu ma lasa. Imi zice ca nu detin un card SD ( Adica un card de memorie ). Sau cand vreau sa downloadez ceva, imi zice tot aceeas chestie doar sub alt format ceva de ( USB ). Faza este ca este setat ca tot ce iau pe telefon sa se salveze pe card, cum pot sa setez sa salvez in memoria telefoanului deoarece eu nu am un card de memorie. Sau poate exista o aplicatie sau eu stiu...

Ms si astept raspunsul vostru.

1 răspuns:
| hxneymiilk a răspuns:

Caută în setări, undeva pe la "Memorie". Mie una mi se pare imposibil să nu găsești.