| SayCheesexD a întrebat:

Heii! Ma gandeam sa imi iau un telefon nou. Sa va zic cu ce as vrea sa fie " dotat ": touchscreen, wireless, bluetooth, sa fie ceva cu carcasa personalizata, sau la care sa ii pot schimba carcasa [ dar nu neaparat ] si sa aiba o camera de vreo 5 pixeli cel putin. Stiti ceva telefoane care sa se potriveasca cu descrierea mea?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Galaxy Mini(Samsung)

| filipm2001 a răspuns:

Buna.
Ai aici o lista cu telefoane care indeplinesc toate cerintele tale, sortate in functie de popularitate (cele mai cautate). Nu stiu in ce prag de pret te incadrezi, dar sigur gasesti ceva sa-ti placa: http://goo.gl/pWhuC
P.S. Cam la toate poti sa-ti iei carcase personalizate de la producator. Transportul e gratis si poti plati la livrare, deci... succes la alegere;)

| Intruder19 a răspuns:

Zi-ne un buget sa iti recomandam cevahappy

| AlQaeda a răspuns:

Sony Ericsson aino are touchscreen, wifi, 8.1 mpx si un design destul de frumos

| kill4fun_1118 a răspuns:

HTC Wildfire este exact descrierea ta si este foarte bun...il am si eu, dar este un pic cam scump

| Qweeeeeer a răspuns:

Nokia c3 touch and tipe