| Cezy_3772 a întrebat:

Sall. happy as vrea sa-mi iau un telefon nou si nu stiu de care thinking im prezent am un telefon LG KS360 tongue. si as vrea un telefon nou care sa aiba camera de la 3 mega pixeli in sus happy. as vrea sa aiba bluetooth, si alte chestii cool. Nu trebuie neaparat sa fie cu touchscreen. a si sa nu aiba chiar un pret mare tongue laughing oh go on. va rog puppy dog eyes dau funda si punct. :* big hug :* :*

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...eu iti recomand Nokia 5530 xm!
.eu il am, si sunt foarte multumit de el!
http://telefonultau.eu/products/Nokia-5530-XpressMusic-White-on-Blue.html
+ca nu e nici foarte scump!

| Bertro a răspuns:

Pai sunt multe telefoane. spre exemplu Samsung S5560i este un telefon excelent am detinut acest telefon dar ar mai fi si Sony ericsson Elm camera 5mp led wi-fi(wireless) si poti instala pe el multe aplicati, Samsung S5230 este un telefon foarte modest si ieftin camera 3.15 mp, LG C320 InTouch Lady un telefon foarte elegant dar camera este de 2mp este slide cu tastatura Full QWERTY, Samsung Galaxy Mini S5570 wi-fi camera 3. 15mp android, mai este si Nokia x2 camera 5mp blitz led flash si costa pana in 5 milioanae a si se aude tare si foarte clar, Samsung S3850 Corby II camera 2mp wi-fi, LG BL20 camera 5mp, Samsung S8300 UltraTouch un telefon extrem de dotat camera 8mp touch screen si slide, Sony Ericsson c905 camera 8mp wi-fi este cyber shot face poze ca o camera foto de 8mp! cam astea ar fi telefoanele propuse de mine. sper sa te ajute!

| ChRoM a răspuns:

Mie imi place noul model de la Nokia X3-02 e foarte calumea si cred ca ti-ar placeawinking

| CautNume a răspuns:

Uite nu ai zis cat sa coste.dar uite aici niste modele tari sui pe asta il am eu si e misto https://www.vodafone.ro/shop/nokia-x3-touch-and-type/21510016.22390016.pr daca ai multi bani sa dai pe un telefon https://www.vodafone.ro/shop/iphone-4-16gb/23460013.23770062.pr sau unu dragut dar cu camera foto cam mica https://www.vodafone.ro/shop/samsung-corby-txt/12790028.14940023.pr

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Iti recomand un telefon de ultima generatie foarte, are o gramada de chestii care la primit varmea de la "Iepurasul de Paste"... Mda, inca e mica si i l-au luat ca are GPS si se folosesc parintii ei de el, da nu cont asta. Tellefonul se numeste Samsung Glaxy Mini, crede-ma e super bunhappy. Ti-ai putea lua si un Lg Cookie.
Sper ca te-am ajutat!happy.
Aaaa...Da.
Ai zis ca nu vrei neaparat cu touchscreen. Ai putea incearca sa-ti iei (fara touch) de la Nokia. Sunt foarte foarte bune!

| CeVreauEu a răspuns:

Buna si tiehappy Eu ti-as recomada iphone 4. Eu il am pe 3 si este foarte bun e un super telefon si are 3 mega pixeli dar cred ca iphone'ul 4 are mai mult. Are si bluetooth, si multe altele. Este cu takescreen si crede-ma ca merita sa-ti cumperi, e super chiar daca e cam scump dar face de toate e foarte practic si poti sa cauti aproape orice pe elhappy Bafta love struck:*:*

Răspuns utilizator avertizat
| Gheorghe1902 a răspuns:

Cel mai bun variant e iphone 4! Eu il am de 2 luni si inca nu am avut nici o problema! Camera 5 mega pixeli, face foto minunate + filmeaza in HD de 720p. Touch screen-ul e minunat! Nu am tinut in mina un telefon cu touch screen mai bun ca la iphone, ipod touch, ipad! Unicu minus e ca nu poti transmite filuri prin bluetooth! Mai e si Nokia N8, HTC disire HD, Blackberry curve 9300 toate sunt de minune! Numai ca-s cam scumpe!