| Pustiu_Stefy_1997 a întrebat:

Heii! mi-am reinstalat windowsu de curand. am windows 8 acum! Si se aude un bazait... la boxe! Boxele merg bine din calculator este ceva dar nu stiu ce ar putea fii. si nici nu placa nu am probleme! dec. Help Me! pleasebig grin

2 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Daca ai driverul original, venit cu calculatorul, instaleaza-l pe ala. Windows 8 e inca tanar. Pana vor mai iesi fix-uri pentru bug-urile din el, mai dureaza.

| sdhashsah a răspuns:

Ce placa de baza ai are drivere pentru windows 8, si eu am avut aceeasi problema si pana la urma sau dovedit a fi suportul pentru windows 8 la placa de baza.