| ciribist a întrebat:

Stie careva dc nu-mi merg la calculator nicun fel de boxa ininte imi mergeu bine toate felurile dar acum se aude doar un bazait si stiu ca e din cauza calculatorului ca am incercat si alte boxe dar ce probleme are si ce as putea sa fac sa-l repar? funda laughing)

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

- Fii sigur ca ai bagat mufa unde trebuie in spatele unitatii centrale
- Verifica firele; porneste o melodie si vezi daca in timp ce indrepti firele unde sunt mai "invartite" are vreo tentativa de a functiona
- Incearca-le si la alt calculator
- Vezi sa nu se fi intamplat ceva cu driver-ul de sunet

Succes!

1 răspuns:
| MrEvil89 a răspuns:

Sa nu ai vreo problema cu placa de sunet.