| AndreiuTeUrmărește a întrebat:

Heii.
Pe FaceBook mi-a intrat timeline automatcrying.
Cum pot scapa de el?
FUNDAhappy

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Odata instalat nu-l mai poti dezinstala.

Succes!

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Pe intregul internet am tot auzit numai intrebari de genul Cum dezactivez interfata Timeline pe facebook, se pare ca interfata Timeline nu prea a avut un mare succes, asa ca celor care nu va place mai jos vom vedea cum se dezactiveaza:

1) Mergi pe facebook si in casuta de cautare scrieti Developer si clik pe rezultatul developer.

2) Vei ajunge pe o pagina unde sus dreapta veti da pe EditApp
3)Odata ce ai dat EditApp veti ajunge pe o alta pagina unde veti sterge aplicatia Timeline. Odata ce ai dat Confirm veti reveni la vechia interfata Facebook.Sucess.Funda?happy

| Sonjaaa a răspuns:

Nu poti. si mie mi-a intrat singur

| twe3kbig a răspuns:

Nu mai poti scapa de el, intra automat la toti utilizatorihappy