| Ani11 a întrebat:

Heii TPU, am o intrebare. Pe facebook, cum se pun la poze, in descriere fetisoarele alea care arata: (numele tau) big grin - Se simte grozav ...sau, (numele tau) sad - Se simte trista?
Ajutati-ma va rog.
Dau FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| AOLEVRIC a răspuns:

Trebuie sa iti setezi facebook-ul in engleza, si dupa o sa-ti apara un face pe-acolo si dai click si alegi.

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Trebuie să-ți pui fb-ul în engleză.
Le găsești acolo unde e starea.
Baftă.

| enonimox a răspuns:

Le găsești acolo unde e starea.

| Alexaa0405 a răspuns:

Ca sa mearga trebuie sa setezi facebook'ul in engleza. Apoi dai clik pe "undate status" iar acolo o sa vezi un emoticon. Dai pe el si de acolo te descurci. Succes :*