| AncutsaAlexutsa a întrebat:

Heii TPU... as vrea sa va intreb, cativa dintre voi poate au avut aceeasi problema ca mine cu niste casti monster beats by dr dre de studio. Cand conectez castile la Samsung s3, Nokia lumia sau HTC face conectiunea [bine HTC-ul are din fabrica instalat program pentru casti solo beats... ] ei bine, cand le conectez la Sony xperia j nu merg. sunt pornite, sunt bagate corect, dar nu imi citeste castile. nu stiu ce as putea face, am instalat o aplicatie pentru sunet, dar degeaaba, stiti cumva ce as putea face? Multumesc happy

1 răspuns:
| Mihai_Carmen_1971 a răspuns:

Unele casti nu merg la toate telefoanele trebuie sa iti iei casti speciale pentru el