| stefistefi1 a întrebat:

Heii TPU! :* Daca am facut o pagina pe facebook cum o poti sterge? Va rog am nevoie de un raspuns ca trebuie sa sterg o pagina pe care nu am dorit sa o fac! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alexycys2000 a răspuns:

Du-te in setarire paginii si da stergere. o sa se stearga in cateva zile

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmezi linkul asta:http://www.programecalculator.ro/sterge-definitiv-contul-de-facebook/ dupa ce intri pe pagina aceea,dai click unde scrie ' acest link', apoi dai click pe "sterge contul meu". Se va sterge dupa doua saptamani, nu trebuie sa mai intri pe contul ala,daca totusi vei mai intra, iti va aparea un mesaj cum ca contul tau e programat pentru stergere, dai clik pe x si iesi, e bine dupa ce l-ai programat pentru stergere sa nu mai intri doua saptamani, apoi poti intra sa vezi daca s-a sters. Fundita?