| Andusdr a întrebat:

Heii TPU. Stiti cum pot face ca la categoria `Fotografiile tale' sa imi apara doar [de ex] 4 fotografi, dar in albumele mele sa ma multe. Am fazut la mai multi asta, dar nu stiu cum sa o fac.
Dau FUNDA!

1 răspuns:
| Mikasa707 a răspuns:

In dreapta sus (langa data, dedesubt de nume) este o casuta >dai click> iti apare o fereastra mica unde poti selecta ''Doar eu'' ''prietenii prietenilor''etc > selectezi ''Doar eu'' sau ''prieteni'' depinde cine vrei sa ti vada fotografia, iar acea poza nu mai apare in plus la album. Ideea e ca numarul real de poze sa fie vazut doar de cine vrei tu, iar prietenii altor prieteni sa nu aiba permisiunea sa le vada pe toate.