| CillyRE a întrebat:

am o problema cu FACEBOOK-ul. Deci de exemplu, cand ma eticheteaza cineva intr-o poza ar fi normal ca poza respectiva sa imi apara la fotografiile mele, fotografiile cu mine... stiti de ce nu imi apar? big grin

Răspuns Câştigător
| under89 a răspuns:

Dacă nu te etichetează, de exemplu să nu dea tag la față sau pe acea poză, atunci va apărea numai pe peretele tău. Dacă ești tag-uit, la față sau pe acea poză (nu contează unde, dar să fie pe poză), atunci va apărea la fotografii cu tinewinking
Spre că ai înțeles.