| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Heii TPU! Va rog foarte mult, am nevoie neaparat de un program de editat filme si trebuie sa fie neaparat GRATIS altfel nu dau funda, fara trial sau altceva.Si nu vreau Movie Maker, Video Pad, Sony Vegas sau Muvee Reveal.Si daca se poate trebuie sa primeasca filmulete dintr-un aparat Nikon.Adica sa nu se opreasca, pe majoritatea programelor nu merg bine filmulete din aparatul acesta.Please help me dau funda + vot!puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Poti testa Wax 2.0. E gratuit. Vezi daca primeste si fisierele dorite de tine.

| al3xander a răspuns:

Pai gratis, cel mai bun pe care-l stiu eu este movie maker, shareware sunt o gramada profesionale, nu vrei.
gratis mai sunt http://www.softpedia.com/......test.shtml si http://www.softpedia.com/......able.shtml insa nu sunt cine stie ce, sunt mai mult pentru taiat si compresie.

| Danciu821 a răspuns:

Move Meker

| NoNameHelpYou a răspuns:

happy Programele pe care leai zis u sunt aproape cele mai bune, daca cauti ceva mai bun ai nevoie de $$$$$$$$