| aanaaaa a întrebat:

Heii:*, vreau sa imi cumpar o tableta, daca in specificatiile tehnice scrie :3G-optional prin modem 3g, pot introduce o cartela Sim 3G si sa folosesc internetul de pe cartela in tableta?
Si inca o intrebare, ce parere aveti de:http://www.allview.ro/......cificatii/

1 răspuns:
| Gabi05 a răspuns:

Nu ai cum sa bagi sim 3g.
Trebuie cumparat modem si dus undeva sa-l taie.Pe langa costurile modemului mai conteaza si abonamentul, sa ai trafic cat mai mare, ca o tableta consuma cam 1gb/30min

Cat despre tableta aia.Pt jocuri nu e buna, pentru net wi-fi e buna