| albertosso a întrebat:

Vreau sa imi iau o tableta si am gasit ceva care mi-a placut. Se numeste Allview alldro 2 speed ( http://www.allview.ro/......ificatii/) care pot sa zic ca se incadreaza la limita in bugetul meu. Vreau sa stiu si eu daca este o tableta buna, daca o aveti sau ce probleme are si ce puncte forte ar avea si daca aveti o varianta mai buna de tableta. Multumesc :)

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Este bunisoara tableta, se misca rapid, are android market preinstalat, dar nu este compatibila cu toate jocurile. unele jocuri hd sacadeaza. am vazut ca ei lauda foarte mult chipsetul grafic al tabletei, dar pe mine nu m-a impresionat asa de mult. intr-adevar reda filmele HD foarte frumos. are un design frumos, dar trebuie sa o stergi des deoarece se lipesc foarte repede ampretele de ea. asa la pretul ei, este buna, ea e fabricata in china si e branduita in Romania de o firma din brasov. ai garantie la ea 2 ani. sa ai grija cu luminozitatea, daca o setezi la 0 nu mai vezi nimic pe display, e ca si cum ar fi inchisa.