| bobbyG a întrebat:

De fiecare data cand deschid google chrome sau internet explorer imi apare 22find, iar cand vreau sa intru pe google imi da SSL error... Am intrat in setat "open a specific page or set of pages" sa mi se deschida cu google.ro si tot imi da SSL error :'(
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Butterfly03 a răspuns:

Iti apare cumva si un semn de atentionare sa nu intrii pe site-ul respectiv?

| bobbyG explică (pentru Butterfly03):

Imi zice: cannot connect to the real www.google.com, iar https este taiat (daca la asta te refereai...scuze sunt mai grea de cap;;):)))