| heiii a întrebat:

Heiii TPU! Exista vreun magazin cu produse Fujifilm in constanta? am cautat in domo,Kodak si nu am gasit. eu caut, de fapt, film pentru aparat foto care face poza la minut. Deci, ma puteti ajuta?big grin >big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi in piata din Tomis 3, e un centru de developat filme FujiFilm. Daca nu mai e, sigur e unul in centru in Eforie Nord, acolo imi pun eu pe hartie pozele de pe mobil. Ca si mie imi place mai mult grila de culori Fuji.

| Empire999 a răspuns:

E sigur cel din Tomis 3, am fost ieri pe-acolo...