| ronazozole a întrebat:

HeiiiiiihappyAm o mica intrebare:ce program mi-ar trebui pentru a vedea o tema de telefon descarcata de pe net? adica atunci cand eu descarc teme acestea mi se salveaza intr-un format 'sis' si telefonul nu mi le citeste. ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand ai sistem android? Daca da atunci intri direct de pe telefon si iti descarci ce tema vrei daca nu atunci viziteaza alt site si uitate sa fie compatibil cu mobilul tau respectiva tema.

| Kylexy a răspuns:

Deschidel cu winrar eu asa faceam.
iar daca nu iti recunoaste fisierul descarca teme pentru tel tau."sis"in general doar la telefoanele Nokia merg si la cele cu simbian.

| eXtreme21 a răspuns:

Salut'!
Nu prea ai ce sa faci.Cauta pe net teme speciale pentru telefonul tau, in formatul pe care il citeste el.Vezi ce format au telemele din telefon si cauta la fel sau cauta teme speciale pentru telefonul tau.Nu poti schimba din cate stiu eu formatul unei teme cu nici un program.
Sper ca am putut sa te ajut.