| Ramonabaaaa a întrebat:

Heiiiiii! Ce program as putea folosi pentru a modifica un videoclip? Help me.

Răspuns Câştigător
| pedros831 a răspuns:

Pentru Vlog cel mai bun e Sony vegas 9 daca ii intrebi pe vlogerii de pe YT majoritatea aproape toti iti spun ca folosesc Sony vegas 9winking

9 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Sa tai din el, sa-i scoti\schimbi coloana sonora, sa-l convertesti in alt format? Precizeaza.

| Ramonabaaaa explică (pentru Sihastrul):

Exact puppy dog eyes

| Sihastrul a răspuns (pentru Ramonabaaaa):

Pentru tot in afara de a inlocuii coloana sonora XMedia Recode, pentru a o inlocuii Windows Movie Maker sau Proshow gold.
http://youtu.be/e8_5o515Mdc
http://youtu.be/dgc7phJiLVs
http://youtu.be/cn0aXToiNw0

| pedros831 a răspuns:

Sony Vegas 9
Windows movie maker
Sper ca ti'am fost de ajutorbig grin

| Ramonabaaaa explică (pentru pedros831):

As vrea sa imi fac un Vlog si la asta imi trebuie puppy dog eyes.

| Ramonabaaaa explică (pentru pedros831):

Multu' >big grin

| pedros831 a răspuns (pentru Ramonabaaaa):

Pentru Vlog cel mai bun e Sony vegas 9 daca ii intrebi pe vlogerii de pe YT majoritatea aproape toti iti spun ca folosesc Sony vegas 9winking

| AlexandruChiser a răspuns:

Ai mai multe variante. Cea mai simpla: Windows Movie Maker (orice pc/laptop il are instalat, dar si usor de folosit). Daca doresti, poti sa incerci: Adobe After Effects, Adobe Premier sau Edius

| dtgkjdht a răspuns:

Intra pe facebook fa-ti un cont si acolo poti sa-ti faci videoclipul tau funda pliz

| Bogdanell11 a răspuns:

Sony Vegas, Adobe After Effects