| anitcolor a întrebat:

Hello, am noul opera si cred ca aveam un flash player mai vechi care mergea bine pana cand un clip d pe youtube mi-a sp ca imi trebuie noul flash 10 si l-am instalat de atunci nu imi merge flash playeru pe opera. am dezinstalat opera de 1000 de ori ca si flash playeru si java dar numi merg clipurile pe opera (pe firefox merge dar numi place sal folosesc
CE SA FAC? ajuutor sunt dependenta de youtube

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Pai incearca si alt browser, poate are niste bug-uri opera asta nou, incearca mozilla, internet explorer, google chrome, safari sau alte browsere tongue

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat