| SnYcK3rS a întrebat:

Numai merge sa vad clipuri pe youtube pentru ca imi spune sa instalez flash playeru

Folosesc Opera si am instalat de 5 ori flash playeru si tot nu merge, chiar daca nu am avut niciun broswer deschis big grinbig grin

Am dezinstalat si Opera si Flash si dupa aia le'am reinstalat si tot NU MERGE

PS: nu'mi spuneti sa folosesc alte browsere pentru ca nu'mi plac

Ajutati'maaa

Fundaaaa! big grinbig grinbig grin

3 răspunsuri:
| badboyvlad a răspuns:

No mai folosi browsere de rahat!
Instaleazati Google Chrome si ai instalat toathe chestiile in afara de java.
E cel mai rapid si cel mai sigur, mai multe nu poate face un browser.
Descarcal de aici: http://www.google.com/chrome/eula.html?hl=ro
Bafta;)

| Abandoned a răspuns:

Si eu am observat la pocitania asta de Opera ca sunt probleme cu YouTube-ul. Dar, ai rabdare pana se va repara problema asta de la Flash Player, care are bug-uri pe Opera.
Foloseste mai bine IE9 sau Google Chrome. N-au probleme. Iar Google Chrome vine cu Flash la pachet. Ham! Ham! Opera e pentru pisici!

| Driveer a răspuns:

Mah daca chiar vr cu tot respectu iti zic bagati frt alt browser ca eu am google chrome si n-am trebuie merge totu ff rapid...